• ALTYAPI ÇALIŞMALARIMIZ BAŞLADI ALTYAPI ÇALIŞMALARIMIZ BAŞLADI

  ALTYAPI ÇALIŞMALARIMIZ HIZLA DEVAM EDİYOR. GEREKLİ OLAN PİS SU VE TEMİZ SU BORULARI ALIMI YAPILDI VE ŞU ANDA İŞMAKİNELERİ İLE BORULARIN YERLEŞTİRME İŞLEMİ YAPILIYOR.

 • ALTYAPI ÇALIŞMALARIMIZ BAŞLADI ALTYAPI ÇALIŞMALARIMIZ BAŞLADI

 • İNŞAATIMIZDAN GÖRÜNTÜLER İNŞAATIMIZDAN GÖRÜNTÜLER

  İNŞAATIMIZDA KURA ÇEKİMİ İÇİN SON HAZIRLIKLAR YAPILIYOR. İNŞAATIN ALT YAPISI BİTTİKTEN SONRA BORCU OLAN ÜYELERDEN BORÇLARI ALININCA KURALAR ÇEKİLECEK.    

 • MOBİLYACILAR SİTESİNDEKİ KOOPERATİFİZDE SONA GELİNİYOR MOBİLYACILAR SİTESİNDEKİ KOOPERATİFİZDE SONA GELİNİYOR

  BAŞKANIMIZ MEHMET KARAKEÇİ KOOPERATİF ÜYELERİNE BU GÜNE KADAR KENDİSİNE  VE YÖNETİMİNE DUYDUĞU GÜVENDEN ÖTÜRÜ ESNAFLARA TEŞEKKÜR EDEREK , SONA GELİNEN KOOPERATİFİN ALT YAPI ÇALIŞMALARI İÇİN RESMİ KURUMLARA MÜRACAATLARINI  SÜRDÜRÜYOR. BİTME AŞAMASINDAKİ DÜKKANLARIN KURA ÇEKİMİNİN YAPILABİLMESİ İÇİN  ESNAFIN KALAN BORÇLARINI  BİRAN ÖNCE BİTİRMESİNİ RİCA EDEN BAŞKAN , ÖDEMELERİN ZAMANINDA YAPILMAMASININ İŞLERİ UZATTIĞINI BELİRTTİ. YÜKÜMLÜLÜĞÜNÜ YERİNE GETİRMEYEN ÜYENİN , DİĞER ÜYELERE DE VERDİĞİ ZARARI HATIRLATTI.

 • TAİF YÖNETİMİ TESK BAŞKANI BENDEVİ PALANDÖKENİ ZİYARET ETTİ TAİF YÖNETİMİ TESK BAŞKANI BENDEVİ PALANDÖKENİ ZİYARET ETTİ

  ALİ RIZA ERCAN BAŞKANLIĞINDAKİ TÜRKİYE AĞAÇİŞLERİ FEDERASYONU VE YÖNETİMİ TÜRKİYE ESNAF SANATKARLAR ODASI BAŞKANI BENDEVİ PALANDÖKENİ ZİYARET ETTİ. ESNAFIN SORUNLARI VE ODALARLA İLGİLİ DURUMLAR KONUŞULDU. 

 • BAŞKAN MEHMET KARAKEÇİ TAİF YÖNETİMDE GÜVEN TAZELEDİ BAŞKAN MEHMET KARAKEÇİ TAİF YÖNETİMDE GÜVEN TAZELEDİ

  30.06.2018 C.TESİ GÜNÜ YAPILAN TÜRKİYE AĞAÇİŞLERİ FEDERASYONU GENELKURULUNDA ALİ RIZA ERCAN VE YÖNETİMİ GÜVEN TAZELEDİ. ŞANLIURFADAN 7 ODA YÖNETİMİNİN KATILMASINA VE KONAKLAMASINA OLANAK SAĞLAYAN ODAMIZ BAŞKANI MEHMET KARAKEÇİ YİNE YÖNETİMDEKİ YERİNİ KORUDU. TAİF 2018 YILI LİSTESİ ŞÖYLE :  

 • Oda Borcu Olan Esnafımızın Dikkatine Oda Borcu Olan Esnafımızın Dikkatine

  Yeni torba yasası Gereği birçok kuruma gelen Af ve indirimler Teskin 5362 nolu kararı ile  Odalara da Uygulanmaktadır. CEZALARIN SİLİNMESİNİN YANINDA % 20 İNDİRİM ! Oda Borcu olan üyelerimiz Odaya müracaat edip borçlarını indirimli şekilde ödeyebilirler. Aksi taktirde ; 5362 nolu yasaya göre borcu olan üyelerin işlemi yapılmayacaktır.        

 • ESNAFA MÜJDE ! VERGİ AFFI ÇIKTI ... ESNAFA MÜJDE ! VERGİ AFFI ÇIKTI ...

    ESNAFA MÜJDE !  VERGİ AFFI ÇIKTI.                                 2018 Vergi Affı Borç Yapılandırma Hakkında Bilinmesi Gerekenler  Vergi affı 2018 ile ilgili borcu olan vatandaşlar birçok soruyu merak ediyor. 31 Temmuz 2018'e kadar devam edecek olan 2018 vergi affı neleri kapsıyor? Trafik sigorta vergisi, öğrenim kredisi vergi affı, sigorta prim borcu 2018 vergi affına dahil mi, hangi borçlar vergi affından faydalanabilecek? Para Durumu   Milyonları yakından ilgilendiren 2018 vergi affı Torba Yasa'da yer aldı. Öğrencilerden tutun da motorlu taşıt kullananlara kadar birçok kişi bu aftan faydalanacak. Vergi affından faydalanmak için ise bazı şartlar var...

 • BAŞKAN KARAKEÇİ'DEN 15 TEMMUZ MESAJI BAŞKAN KARAKEÇİ'DEN 15 TEMMUZ MESAJI

  ŞANLIURFA MARANGOZLAR VE MOBİLYACILAR ODASI BAŞKANI MEHMET KARAKEÇİ  15 Temmuz Şehitlerini Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan , "Ülkemizi bölmek, parçalamak ve ülkemizde kardeşkanı akıtmak isteyenlere milletimiz 15 Temmuz’da gerekli dersi vermiştir. 15 temmuzda sokakta kürdü,türkü,arabı ile çanakkale Ruhunu andırıyordu. Ülkemiz üzerinde hain emeller peşinde koşanlar, 15 Temmuz hain darbe girişiminde olduğu gibi, bundan sonra da karşısında yüce milletimizi bulacaktır. 15 Temmuz hain darbe girişimini püskürten milletimizi kutlarken, demokrasi şahitlerimizi rahmet, minnet ve saygıyla anıyorum. Gazilerimize şükranlarımı sunuyorum. Allah, bir da...

Gazeteler